• Polski
  • English

Nota prawna

Wszelkie prawa dotyczące zawartości informacyjnej stron internetowych będących własnością P.W.TYTUS – POLAND są zastrzeżone.
Użytkownik ma prawo wyłącznie do drukowania podstron stron internetowych lub ich fragmentów, bez naruszania praw autorskich.
Właściciel nie zezwala na jakiekolwiek wykorzystywanie, kopiowanie w całości lub części, modyfikowanie, transmitowanie elektroniczne stron internetowych w celach komercyjnych. Może tego dokonać wyłącznie na podstawie zgody uzyskanej na piśmie od P.W.TYTUS – POLAND.

P.W.TYTUS – POLAND zastrzega sobie prawo do wprowadzania (bez uprzedzenia użytkowników) zmian w Polityce Prywatności.
Strony są aktualizowane –  w miarę możliwości – na bieżąco, jednak P.W.TYTUS – POLAND nie ponosi odpowiedzialności za kompletność oraz aktualność danych i informacji przedstawionych na stronach.

Wszelka odpowiedzialność oraz ryzyko związane z podejmowaniem decyzji na podstawie informacji zawartych na stronach, spoczywa wyłącznie na użytkowniku.
P.W.TYTUS – POLAND nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu.

Prezentowane na stronach internetowych produkty nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego RP.

Producent

Ad Libitum to marka należąca do firmy P. W. TYTUS – POLAND, która obecna jest na rynku od 1987 roku. Firma zajmuje się produkcją urządzeń rekreacyjno-sportowych, medyczno-rehabilitacyjnych oraz maszyn treningowych dla potrzeb wojska na bazie żyroskopu. Długoletnie doświadczenie pozwala zagwarantować najwyższą jakość produkowanych urządzeń. Firma jest JEDYNYM producentem tej klasy żyroskopów na świecie. Urządzenia marki Ad Libitum są sprzedawane na cały świat, co potwierdza rzetelność firmy oraz wysoką jakość oferowanych maszyn. Żyroskopy są tworzone w oparciu o najostrzejsze normy zapewniające  bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
ul. Stara Droga 92,
Skoczów 43-430, Polska

Wybierz żyroskop:

Korzystanie z serwisu oznacza, że użytkownik zapoznał się z zasadami przetwarzania danych osobowych opisanymi w Polityce prywatności. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Więcej w na ten temat w Polityce prywatności. zamknij